Ereleden

Cees Hop

Koorlid sinds 6 september 1989 en erelid sinds 19 november 2022

Hij is ruim 17 jaar voorzitter geweest van het koor.

Schermafbeelding 2022-06-18 om 19.04.25.png
Schermafbeelding 2022-06-18 om 19.04.33.png
Schermafbeelding 2022-06-18 om 19.04.05.png
Schermafbeelding 2022-06-18 om 19.04.52.png
Schermafbeelding 2022-06-18 om 19.03.55.png
Schermafbeelding 2022-06-25 om 13.04.47.png

Frans Haans

Koorlid sinds 20 september 1972 en erelid sinds 31 januari 2018. Hij heeft tot op heden diverse functies vervuld binnen het koor waaronder jarenlang het penningmeesterschap.

Ad Schets

Koorlid sinds 23 mei 1967 en erelid sinds 13 juni 2002. Hij heeft tot op heden vele functie binnen het koor gehad.

Paul van Gulick

Dirigent van 1 mei 1982 tot 31 december 2011 en toen benoemd tot erelid. Onder zijn leiding heeft het Princenhage's Mannenkoor vele grote concerten uitgevoerd.

Ria van Eijndhoven

Beschermvrouwe van 26 maart 1997 tot 28 november 2015.

Peter van der Velden

Oud burgemeester van Breda en beschermheer van 6 november 2004 tot 28 november 2015.

Paul Depla

Burgemeester van Breda.

Beschermheer van het Princenhage's Mannenkoor.